DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Ubytování

Nabízíme k pronájmu apartmán 3+KK cca 50 m2. Apartmán zaujímá celé podlaží a má vlastní vchod, velký boiler a krbová kamna. U domu je společný prostor pro odkládání lyží a kol s možností uzamčení. Na pozemku u domu lze zdarma parkovat.

Apartmán je koncipován pro 6 osob, naleznete zde dvě ložnice. Jedna je vybavena manželskou postelí a palandou (je tedy pro 4 osoby) a druhá má společné dvojlůžko. Všechny postele jsou vybaveny antialergickými lůžkovinami a většina postelí také zdravotními matracemi. V každé ložnici je prostorná skříň na uložení oblečení a dostatek místa např. pro dětskou postýlku.

Dále je v apartmánu kuchyně s plně vybavenou kuchyňskou linkou, která obsahuje dřez s odkapem, lednici s mrazákem, dvouplotýnkový vařič, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici, dostatek talířů, hrnečků, skleniček, příborů a hrnců pro pohodlné vaření. V kuchyni je také jídelní stůl s židlemi. Vedle kuchyňské linky je televize připojená na TV.

Vlastní koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, WC a velkým boilerem je samozřejmostí.

 

VYBAVENÍ APARTMÁNU:

Kuchyňský kout:
Lednice s mrazákem, dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, talíře, příbory, nože, skleničky, hrnečky, otvíráky, hrnce, pánev ...
Samozřejmostí jsou mycí prostředky, nová houbička a utěrka.

Ložnice až pro 4 osoby:
Manželská postel se zdravotními matracemi, bytelná palanda se zdravotními matracemi, velká šatní skříň.

Ložnice až pro 2 osoby:
Společné dvojlůžko, šatní skříň.

Obývací pokoj:
Stůl a 6 židlí, televize s připojením na TV.

Koupelna:
Sprchový kout, umyvadlo, WC mísa, dostatek věšáků a výkonný radiátor.

Ostatní:
Krbová kamna, velký boiler, vědro, hadry a čistící prostředky.